• glowna-wycieczkahiszpan
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

Program wycieczki Hiszpania – Niemcy – Francja – Włochy 2015

I dzień – 01.05.2015

- wyjazd z Warszawy o godz. 13.30 - przejazd do Niemiec.

II dzień – 02.05.2015
- przyjazd we wczesnych godzinach rannych przyjazd do miejscowości Rust, zwiedzanie Europa Parku – drugiego najpopularniejszego parku rozrywki w Europie (po paryskim Disneylandzie). W parku znajduje się wiele atrakcji charakteryzujących kraje europejskie m.in: Niemcy, Francję, Szwajcarię, Włochy, Holandię, Rosję, Hiszpanię, Grecję, Portugalię, Anglię i państwa skandynawskie, co daje możliwość poznania ich kultury i tradycji. Zabawa do godzin popołudniowych.
Obiadokolacja w okolicach Strasbourga, nocleg na trasie do Paryża.

III dzień - 03.05.2015

- śniadanie, przyjazd do Paryża – 9 godzinne zwiedzanie z pilotem ( bez autokaru ) - program do uzgodnienia (na wieżę Eiffela, rezerwacja musi być dokonana on line ze znacznym wyprzedzeniem i opłacona z góry), obiadokolacja w Paryżu, dalsza nocna podróż do Hiszpanii.

IV dzień - 04.05.2015

- przyjazd na Costa Brava we wczesnych godzinach popołudniowych – zakwaterowanie w hotelu odpoczynek, zajęcia własne, obiadokolacja, nocleg.

V dzień – 05.05.2015

- śniadanie, wyjazd do Barcelony, zwiedzanie: Stadionu Klubowego FC BARCA - Camp Nou - wizyta na trybunach, w szatni gości, lożach komentatorów, muzeum FCB i w klubowym butiku, następnie Dzielnica Gotycka (Barri Gotic), Park Guell; Sagrada Familia Spacer po Las Ramblas, pomnik Krzysztofa Kolumba, Stary Port . Powrót do Malgrat de Mar, obiadokolacja, nocleg.

VI dzień – 06.05.2015


- śniadanie, wyjazd do Barcelony, cd zwiedzania : kamienice Casa Mila lub Casa Batllo (bez zwiedzania wnętrza kamienic), zwiedzanie Oceanarium pod którym prowadzi 80m tunel otoczony z trzech stron wodą .
Powrót na miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

VII dzień – 07.05.2015


- śniadanie, wyjazd do Montserrat - klasztor z figurką Czarnej Madonny , dalsza podróż do miasteczka Montblanc porównywanego do Carcassonne, następnie do Tarragony (amfiteatr rzymski, Brama de Sant Antoni, Katedra, Akwedukt rzymski), Montblanc, powrót na miejsce zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

VIII dzień – 08.05.2015

- śniadanie, czas wolny, wykwaterowanie do godz. 12-00, prowiant, wyjazd do Tossa del Mar, zwiedzanie zabytkowej miejscowości z przepiękną panoramą na skaliste wybrzeże, następie do Figueres (zwiedzanie muzeum Salvadora Dali ), dalsza nocna podróż na Lazurowe Wybrzeże.

IX dzień – 09.05.2015

- przyjazd na Lazurowe Wybrzeże we wczesnych godzinach rannych – ok.6.00 - (postój autokaru – przerwa w pracy kierowców do godz.16.00) - zwiedzanie Nicei (Promenada Anglików, Stare Miasto) - przejazd pociągiem do Monte Carlo – zwiedzanie Monaco następnie do Menton – dalsza podróż autokarem (po obowiązkowym postoju) do Włoch - obiadokolacja, nocleg w hotelu w Ligurii.

X dzień – 10.05.2015

- śniadanie + prowiant, przejazd do Padwy- 9 godzinna przerwa w pracy kierowców (Bazylika Św. Antoniego, Piazza Della Erbe, Uniwersytet) a następnie pociągiem do Wenecji (9 godzinny postój autokaru ) – rejs tramwajem wodnym po Canale Grande (konieczna lista uczestników podstemplowana przez szkołę) - spacer do Placu św. Marka przez Ponte de Academia, Bazylika św. Marka, Campanilli, Pałac Dożów, most Rialto ze słynną dzielnicą handlową, wyjazd z Wenecji kolejką podmiejską do Mogliano Veneto-, dalsza podróż do Polski przez przez Austrię, Czechy.

XI dzień – 11.05.2015

- przyjazd do Warszawy we wczesnych godzinach popołudniowych,
zakończenie imprezy.


Uwaga ! Zastrzegamy możliwość zmiany kolejności realizacji poszczególnych punktów programu.


Cena - 1.700 zł/os (grupa min. 42 uczestników + 3 opiekunów)

Cena – 1650 zł/os (grupa 60 uczestników + 4 opiekunów)

 

Cena obejmuje:

  • transport autokar lux z opłatami
  • zakwaterowanie (1 nocleg we Francji, 4 noclegi Costa Brava, 1 we Włoszech)
  • wyżywienie 7 śniadań i 8 obiadokolacji + 2 prowianty w drodze powrotnej
  • pilot na całą trasę – nie oprowadza w miejscach zastrzeżonych dla lokalnych przewodników
  • ubezpieczenie TU Gothaer NNW ( do 10.000 zł ) i KL ( do 40.000 zł )


Cena nie obejmuje:

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i innych kosztów programowych – statki, opłaty wjazdowe, metro pociągi i kolejki podmiejskie – ok. 100 - 120 Euro/os

Wpłata zostaje podzielona na 4 raty:

I- 300-zł do 30.11.2014

II- 400-zł do 15.02.2015

III- 500-zł do 15.03.2015

IV – 500 zł (lub 450 zł- w zależności od ilości uczestników) do 10.04.2015

 

W tytule wpłaty należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz „Hiszpania Czarniecki”
Pekao S.A. o/Bielsko-Biała
Nr: 70 1240 4142 1111 0000 4823 1253
Biuro Podróży “Polan-Travel”
43-300 Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 60/62

Drukuj

16.04.2015 R. ZE SZTANDAREM XLVI LO

W dniu 16 kwietnia 2015 r. uczniowie naszego liceum wraz ze sztandarem szkoły uczestniczyli w uroczystości upamiętnienia polskich i żydowskich ofiar II wojny światowej pod Pomnikiem Wspólnego Męczeństwa Żydów i Polaków w Warszawie przy ulicy Gibalskiego 21.

Opiekun – p. P. Karczmarczyk

Drukuj

15.04.2015 R. DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W ZUS

Dzień 15 kwietna spędzony w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych przez uczniów klasy Id jest kontynuacją programu „Dzień Przedsiębiorczości”. Młodzież odbyła jednodniową praktykę w II Oddziale ZUS oraz w Inspektoracie Praga Północ w Warszawie. Każdy z uczniów miał przydzielonego swojego konsultanta – opiekuna. Młodzież zapoznała się z pracą na różnych stanowiskach, między innymi na st. do realizacji polityki pieniężnej, st. do spraw ewidencji, st. do spraw konta ubezpieczonego, st. do spraw orzecznictwa. Uczniowie obejrzeli również prezentację przedstawiającą etapy rozwoju systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce oraz historię ZUS, a to już 80 lat istnienia Zakładu. Młodzież wróciła z  praktyk zadowolona oraz bogatsza o nowe doświadczenia i zdobyte umiejętności. Również konsultanci – opiekunowie wyrażali się o naszych uczniach bardzo pozytywnie, dostrzegając w nich potencjał na przyszłych pracowników.

Dziękujemy pracownikom ZUS za umożliwienie naszym  uczniom odbycia praktyk w ramach Dnia Przedsiębiorczości oraz za otwartość na młodzież.

Szkolny koordynator „Dnia Przedsiębiorczości” – p. Edyta Gałązka

 

Drukuj

09.04.2015 R. WYCIECZKA DO GIETRZWAŁDU I NA GRUNWALD

Dnia 9 kwietnia młodzież, która wystawiała misterium wielkopostne „ Oczekujemy na Mesjasza” oraz inni uczniowie klas I AH, IIB’, IIID uczestniczyli w religijno – historycznej wycieczce do Gietrzwałdu i na Grunwald. Zwiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej oraz Pola Bitwy pod Grunwaldem.

Był to naprawdę udany dzień, wszyscy byli bardzo zadowoleni, tym bardziej, że dopisała nam piękna pogoda i dobre humory.

Opieka: ks. Roman Kot, p. Edyta Gałązka 

Drukuj

08.04.2015 R. V OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI ROSYJSKIEJ OD TRADYCJI DO WSPÓŁCZESNOŚCI

Już po raz piąty w Łodzi organizowany jest Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło „Мыжелаемсчастьявам!...”. Nasza uczennica Malwina Wieteska (kl. II BM) z piosenką „Шарманка zakwalifikowała się do tego festiwalu i 29 maja wystąpi w finale na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi.

Do udziału w konkursie Malwinę przygotowały:

  • pod kątem językowym – Nadzieja Andrzejczuk,
  • pod względem wokalnym – Małgorzata Nogańska.

Malwinie życzymy sukcesu i, jak mówią w Rosji, – „нипуха, нипера”.

 

 

5 fest obraz

Drukuj

1.04.2015 R. MISTRIUM WIELKOPOSTNE „OCZEKUJĄC NA MESJASZA”

W środę 1 kwietnia 2015 r. grupa młodzieży z XLVI LO wystawiła misterium wielkopostne pt. „Oczekujemy na Mesjasza”. Przedstawienie wystawiono również w kościele św. Faustyny w dniu 20 marca 2015 r., gdzie zobaczyło je wielu parafian. Jak co roku odpowiedzialnym za przygotowanie misterium był katechizujący w XLVI LO ks. Roman Kot.

Drukuj

31.03.2015 R DZIEŃ OTWARTY W XLVI LO

We wtorek 31 marca 2015 r. XLVI LO gościło w swoich murach gimnazjalistów z warszawskich i podwarszawskich gimnazjów. Celem spotkania było zapoznanie młodzieży z ofertą edukacyjną szkoły w roku 2015/2016. Dodatkowo była to sposobność do zaprezentowania możliwości i osiągnięć naszych licealistów. Dzień otwarty cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży i ich rodziców.

Drukuj

29.03.2015 R. AKCJA JAJO 2015

W Niedzielę Palmową wzięliśmy udział w akcji charytatywnej ,,Jajo'' organizowanej przez Bank Żywności SOS. Akcja miała na celu zebranie świeżych jaj na wielkanocne stoły dla osób ubogich i potrzebujących. W tym roku wolontariusze zebrali 508 jaj.

Wszystkim wolontariuszom bardzo dziękujemy!

Koordynatorki zbiórki - Sylwia Raszyńska i Kinga Gąsiorowska z klasy 2B'

 

Drukuj

26.03.2015 R. WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE RECYTACJI PO NIEMIECKU

26 marca 2015 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. J. W. Goethego odbył się doroczny konkurs recytacji poezji niemieckiej. Uczennica klasy 3an, Magda Węcławska, zdobyła wyróżnienie, prezentując bardzo trudną językowo balladę Fryderyka Schillera „Der Handschuh” („Rękawiczka”). Opanowanie tekstu oraz interpretacja romantycznej poezji znalazły uznanie w oczach jury.

Gratulujemy!

Drukuj

25.03.2015 R. DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

To już 12 edycja programu Dzień Przedsiębiorczości. Projekt znalazł swoje stałe miejsce w kalendarzu naszej szkoły. Również w tym roku 25 marca uczniowie klas o profilu menedżersko-informatycznym - Id i Id’ wzięli udział w jednodniowych praktykach w ramach realizowanego projektu. Dzięki gościnności firm, młodzież ten dzień spędziła w Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji – BRE Ubezpieczenia TUiR, w salonie fryzjersko – kosmetycznym „Uroda”, w firmach: VIA SMS PL, PGNiG, Law and Advice, ROYALMED, CAR-DROOM. Przez kilka godzin pod okiem konsultantów – opiekunów uczniowie mieli możliwość poznania specyfiki wybranego zawodu. Praktyki pomogły młodzieży zweryfikować swoje wyobrażenia o danym zawodzie oraz pozyskać informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania. Praktykanci mogli również przekonać się jak duże znaczeniu mają relacje interpersonalne w dobrym funkcjonowaniu w miejscu pracy. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z odbytych praktyk. Ten jeden dzień w firmie zapewne znajdzie odzwierciedlenie w świadomym planowaniu dalszej ścieżki edukacyjnej i drogi zawodowej.

Szkolny koordynator Dnia Przedsiębiorczości: p. Edyta Gałązka

 

Drukuj

22-27.03.2015 R. SPRAWOZDANIE Z POBYTU MŁODZIEŻY W ESSEN

W dniach 22-27.03.2015 r. uczniowie 46. LO oraz 145. Gimnazjum w Warszawie pod opieką Dyrektora 46. LO, Pana Marka Nocuły oraz nauczycielek języka niemieckiego, Pani Marii Tawrel i Pani Bożeny Sołdek gościli z wizytą młodzieżowej wymiany w Hauptschule am Stoppenberg w Essen/Północna Nadrenia Westfalia.

Celem pobytu była integracja młodzieży polsko-niemieckiej, odwiedzenie grobu ojca byłego burmistrza dzielnicy Warszawa Targowek, Pana Bogdana Soporowskiego, wizyta u burmistrza miasta Essen, Pana Rudolfa Jelinka, praca nad wspólnymi projektami, zwiedzenie muzeum kopalni w Essen, światowego dziedzictwa kultury Unesco, wieczór polsko-niemiecki oraz wycieczka do Kolonii.

Wszystkie zamierzone cele wyjazdu zostały osiągnięte z ogromną satysfakcją zarówno młodzieży polskiej i niemieckiej, jak i opiekunów polskich i gospodarzy goszczących polską delegację.

Sprawozdanie przygotowała mgr Maria Tawrel

Bericht über den Aufenthalt der Jugend in Essen

Vom 22. bis zum 27. März 2015 waren Schüler des 46. Lyzeums und des 145. Gymnasiums in Obhut vom Schuldirektor des 46. Lyzeums, Hern Marek Nocuła sowie Deutschlehrerinnen, Frau Maria Tawrel und Frau Bozena Sołdek zu Besuch in der Hauptschule am Stoppenberg in Essen/Nordrhein-Westfalen.

Das Ziel des polnisch-deutschen Schüleraustausches war Integration der Jugendlichen, Besuch des Grabes vom ehemaligen Bürgermeister des Stadtteils Warschau-Targowek, Herrn Bogdan Soporowski, Besuch beim Bürgermeister der Stadt Essen, Herrn Rudolf Jelinek, Arbeit an gemeinsamen Projekten, Besuch des im ehemaligen Kohlenwerk befindlichen Museums, Unesco-Weltkulturerbe, polnisch-deutscher Abend sowie der Ausflug nach Köln.

Alle Schwerpunkte des Besuches wurden erfolgreich erreicht, sowohl zu großer Zufriedenheit der polnischen und deutschen Jugendlichen als auch der polnischen Betreuer und der deutschen Gastgeber.

Bericht zusammengestellt von Mgr. Maria Tawrel

 

Drukuj

21.03.2015 R. Z „ORTOGRAFIĄ NA MEDAL”

W sobotę 21 marca odbyła się uroczysta gala będąca podsumowaniem XV edycji konkursu ortograficznego „Ortografia na medal” organizowanego przez Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Konkurs ten od wielu lat współorganizuje także XLVI Liceum Ogólnokształcące, na terenie którego odbywa się etap dzielnicowy. W tym roku III miejsce zarówno na etapie rejonowym, jak i wojewódzkim zdobyła uczennica klasy Ib Lidia Stefańczuk pokonując uczniów z kilkunastu szkół ponadgimnazjalnych z obszaru Warszawy i województwa mazowieckiego.

Lidii serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu, a pozostałych uczniów zainteresowanych ortografią zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Organizatorzy : p. Magdalena Urwan, p. Łukasz Rokicki

Drukuj

20.03.2015 R. MISTRIUM WIELKOPOSTNE W PARAFII ŚW. FAUSTYNY

W piątek 20 marca o godz. 16.30 grupa młodzieży z XLVI LO wystawiła misterium wielkopostne pt. „Oczekujemy na Mesjasza”. Przedstawienie, które wystawiono w kościele św. Faustyny, zobaczyło wielu parafian. Jak co roku odpowiedzialnym za przygotowanie misterium był katechizujący w XLVI LO ks. Roman Kot.

Drukuj

16.03.2015 R. MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY MUZEALNE

W Muzeum Wojska Polskiego znajduje się największy zbiór broni orientalnej w Polsce. Na dzisiejszych zajęciach młodzież miała okazję trzymać w ręku następujące eksponaty: Buchara (sztylet bojowy) z końca XVIII w. , sztylet handżar z Persji, szablę kaukaską z XVIII w, szablę z Chin z XVII/XVIII w.,oraz miecz chiński z XVII w. Na zdjęciach widzimy młodzież pracującą przy opisywaniu wymienionych powyżej eksponatów muzealnych.

Opieka: p. Edyta Gałązka

 

Drukuj

12.03.2015 R. PUNKT INFORMACYJNY ZUS W XLVI LO

Dnia 12 marca 2015 r. na terenie naszej szkoły zostało zorganizowanestanowisko PUE (Platformy Usług Elektronicznych) oraz stanowisko eksperta ZUS. Trzech pracownikówZakładu Ubezpieczeń Społecznych udzielało informacji z zakresu świadczeń społecznych wszystkim chętnym pracownikom szkoły oraz uczniom. Można było dowiedzieć się m.in. o korzyściach jakie daje posiadanie konta PUE oraz założyć swój własny profil. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach współpracy naszej szkoły z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Osoby odpowiedzialne: p. Barbara Mrozowska, p Edyta Gałązka

 

 

 

Drukuj

10.03.2015 R. „ŻOŁNIERZE WYKLĘCI”

W dniu 10 marca 2015 r. w Czytelni Naukowej nr 1 uczniowie liceum z kl. 2b, 3b, 3f, 3c’ uczestniczyli w prelekcji historycznej przeprowadzonej przez historyka IPN p. Pawła Kosinskiego na temat „Żołnierzy wyklętych”, po której odbyła się projekcja filmu „Kwatera Ł”

Organizator spotkania – p. Anna Rudzka

Drukuj

10-13.03.2015 R. DZIELNICOWE ROZGRYWKI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W dniach 10-13.03.2015 roku odbyły się rozgrywki w Piłce Siatkowej Chłopców o Mistrzostwo Dzielnicy Targówek. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Delev, Robert Chojecki, Mateusz Partyka, Piotr Kaczyński, Arkadiusz Jakubowski, Mateusz Kalicki, Michał Bogucki, Wiktor Sudyka. W ogólnej klasyfikacji drużyna chłopców zajęła II miejsce.

Opiekunowie - p. Tomasz Czyżkowski, p. Arkadiusz Ząbecki

Drukuj

09.03.2015 R. KOLEJNE SPOTKANIE W MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO

Tym razem w warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy I CF oraz IIb’. Tematem zajęć były następujące eksponaty muzealne: szabla chińska -  XVIII/IXI w., miecz japoński – II połowa XIX w., kadara ( tasak jednosieczny) – XIX w., naginata z Japonii – XVIII/XIX w. Dużym zainteresowaniem cieszyła się bogato zdobiona broń indyjska z XVIII w. o nazwie talwar. Warsztaty urozmaiciły ciekawostki dotyczące wschodnich sztuk walk.

Opieka: p. Edyta Gałązka 

Drukuj

04.03.2015 R. BON TON DLA NASTOLATEK

Podczas Forum Młodzieży (październik 2014) uczennice klasy II b’ wygrały warsztaty prowadzone przez firmę Motywator. Zajęcia savoire-vivre’u: „Bon ton dla nastolatek” odbyły się 4 marca w naszej szkole. Przygotowany specjalnie dla dziewcząt program obejmował: test i omówienie, podstawy zachowania przy przywitaniu, podstawy dress codu w sytuacjach formalnych na podstawie m.in. blogów modowych, zasady dobrego wychowania na imprezach formalnych (od zaproszenia do podziękowania), ćwiczenia: stylizacja codzienna i wyjściowa, przekazanie zasad dotyczących zachowań i stroju preferowanego w szkole. Część teoretyczna i ćwiczenia z pewnością pokazały  młodzieży jak odnaleźć się w życiu codziennym, bez gafy uczestniczyć w wielkiej imprezie, dobrze odnaleźć się w nowej sytuacji np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie zabrakło również dobrej zabawy.

Opieka: p. Edyta Gałązka

Drukuj

02.03.2015 R. MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY MUZEALNE

Uczniowie klasy I f, II b oraz II b’ po raz kolejny udali się do Muzeum Wojska Polskiego, aby uczestniczyć w  spotkaniu Młodzieżowych Zespołów Muzealnych. Tym razem przedmiotem pracy była broń palna: pistolet kawaleryjski z XVII w., karabinek kawaleryjski z XVIII w., arkebuz z XVII/XVIII w., muszkiet z XVII w., oraz pistolet z Kaukazu. Jak zwykle praca przebiegała w miłej atmosferze. Kolejne spotkanie – już za tydzień.

Opiekun MZM:  p. Edyta Gałązka

Drukuj

28.02.2015 R. SPOTKANIE CZARNIECKIEGO ZE SZKOŁĄ AKTORSKĄ HALINY I JANA MACHULSKICH

28 lutego podczas Targów Edukacyjnych "Perspektywy" kilkoro naszych uczniów wzięło udział w spotkaniu z
wykładowcami i studentami Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich - p. Magdaleną Gnatowską, p. Adamem Ciołkiem, p. Markiem Ravskim, a także z p. Małgorzatą Wojciechowską, również nauczycielką w naszej szkole
(Warsztaty Teatralne, WOK). Po wysłuchaniu opowieści o tajnikach pracy aktora i krótkim występie wykładowców i studentów, uczniowie wzięli udział w warsztatach pracy z głosem i oddechem, które poprowadził p. Marek Ravski.

Drukuj

26 - 28 LUTEGO 2015 R. SUKCES SZKOŁY NA TARGACH PERSPEKTYWY 2015

W dniach 26-28 lutego 2015 r. uczestniczyliśmy w XXIII Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2015, który miał miejsce w Pałacu Kultury i Nauki, IV piętro.

Akcją tegorocznego salonu był konkurs z nagrodami na najlepiej przygotowane stoisko wystawiennicze szkoły ponadgimnazjalnej pod hasłem „Wybieraj z głową”. Nasza szkoła jako jedyne liceum ogólnokształcące zostało zauważone i docenione. Zajęliśmy III miejsce. Dyrektor XLVI LO - pan Marek Nocuła - przyjął dyplom i nagrodę pieniężna (750 zł) z rąk wiceprezydenta Warszawy - pana Włodzimierza Paszyńskiego.


Odpowiedzialni za stoisko - p. E. Gałązka i p. Ł. Murawski oraz klasy II B' i I B.Zdjęcia naszego stoiska nr 38