• glowna-hetmanyodwolane
  • glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

25.01.2021 r - Wszechnica Edukacyjna

wszechnica25.01Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. Uczeń i jego relacje w zdalnej edukacji.

Wykład w formie on-line odbędzie się 25 stycznia b.r. o godz. 18:00.

Spotkanie poprowadzi dr hab. Jacek Pyżalski– adiunkt na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi –  w Krajowym Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy. Mediator sądowy, autor licznych publikacji. Trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań oraz ekspert w zakresie edukacji medialnej. Członek Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej.

Podczas wykładu przyjrzymy się - na podstawie wyników dużych badań w czasie pandemii (zdalnenauczanie.org - badania uczniów, rodziców i nauczycieli) – temu, jak zmieniły się relacje uczniów w czasie edukacji zdalnej. Zajmiemy się także związkami jakości tych relacji ze zdrowiem psychicznym młodych ludzi. Przeanalizujemy rozwiązania, jakie możemy stosować w czasie edukacji zdalnej, żeby zadbać o relacje i zdrowie psychiczne młodych ludzi.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 22 stycznia b.r.

Drukuj

22.12.2020 R. ŻYCZENIA OD IANP

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

Na Boże Narodzenie, życzymy wam z całego serca, dużo zdrowia, miłości, ciepła i spokoju. 

Dużo czasu z rodziną w świątecznej atmosferze oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Tego życzą uczniowie z klasy 1 anp.

 

Wesołych Świąt! Frohe Weihnachten! 

 

Klasa 1 anp; kolęda: Stille Nacht, muzyka: Zuzanna Miszkurka (gitara), Oliwia Przybysz (pianino); Montaż: Gabriela Sobków i Weronika Rebizant; śpiewały: Oliwia Przybysz, Łucja Kwapisz, Zuzanna Miszkurka, Zuzanna Kolsicka, Izabella Kindeusz.

Drukuj

21.12.2020 R. ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA IAH

Tryb zdalnego nauczania nie zgasił w nas entuzjazmu dla życia, tworzenia i działania. Klasa IAH przygotowała i nagrała świąteczne życzenia z kolędowaniem. Przyłączcie się do nas.

Opiekun – p. Diony Chura Nunez

Drukuj

14.12.2020 r Wszechnica Edukacyjna

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. Biologia człowieka, a jego miejsce we współczesnym świecie”.
 
Wykład w formie on-lineodbędzie się 14 grudnia b.r. o godz. 18:00.
 
Spotkanie poprowadzi dr Marek Kaczmarzyk
- jeden z czołowych neurodydaktyków, będący zarówno neurobiologiem, dydaktykiem akademickim i nauczycielem. Propagator dydaktyki ewolucyjnej, dziedziny zajmującej się wyodrębnieniem, rozpoznaniem i praktycznym wykorzystaniem wpływu mechanizmów ewolucyjnych na procesy uczenia się i nauczania. Autor wielu publikacji z zakresu neurodydaktyki i dydaktyki.
 
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 11 grudnia b.r.
Drukuj

13.12.2020 R. SZLACHETNA PACZKA - WEEKEND CUDÓW

szlachetna paczka logo

Zapraszamy do przeczytania wrażeń z Weekendu Cudów, w trakcie którego Państwa paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki 

Pani Maria była przeszczęśliwa, gdy zobaczyła liczbę paczek oraz to jak pięknie były zapakowane. Kobieta powtarzała, że nie wierzy w to co widzi. Bardzo się cieszyła z każdej najmniejszej rzeczy. Nie spodziewała się, że dostanie tak wiele rzeczy o które nawet nie miała śmiałości prosić. Kobieta była ogromnie mile zaskoczona na widok nowego telefonu oraz radia. Pani Maria starała się powstrzymywać łzy szczęścia, gdy zobaczyła nowy odkurzacz, żelazko, suszarkę, ręczniki oraz pościel, która była przepiękna. Gdy kobieta otwierała słodycze, to się zaśmiała i zapytała "Skąd te moje anioły wiedzą, że ja tak lubię słodycze?" Otwierając paczkę z chemią kobieta stwierdziła, że przez kolejne kilka lat nie musi się martwić, że jej czegoś zabraknie ze środków chemicznych. Pani Maria bardzo ucieszyła się z zapasu kaszy, którą uwielbia. Po otworzeniu wszystkich paczek kobiecie zabrakło słów i nie mogła uwierzyć w to się wydarzyło. 

Słowo od Rodziny

"Jestem wdzięczna za każdą najmniejszą rzecz oraz pragnę podziękować z całego serca za paczkę, która bardzo mi pomoże w codziennym życiu. Jestem wzruszona, że są tak wspaniali ludzie, którzy niosą pomoc bezinteresownie dla ludzi, których nie znają. Bardzo dziękuję i życzę Wesołych Świat spędzonych w rodzinnej atmosferze, dużo zdrowia oraz wszystkiego dobrego w zbliżającym się 2021 roku.”

Słowo od Wolontariusza

Bardzo serdecznie dziękuję za zorganizowanie wspaniałej paczki oraz włożenie w nią serca. Paczka była wspaniała, zadbała Pani o każdy najmniejszy szczegół, który jeszcze bardziej cieszył oraz wzruszał rodzinę oraz nas wolontariuszy. Jestem bardzo Pani wdzięczna. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, życzę zdrowych, pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz wszystkiego dobrego w nadchodzących 2021 roku. 

Dobrze, że jesteście ! 

Zespół SZLACHETNEJ PACZKI 

A my, ze swojej strony, pragniemy bardzo podziękować :

  • Dyrekcji i Nauczycielom
  • klasie IBP, klasie ICFP, oraz klasie II CF
  • naszym wolontariuszom 

Życzymy wszystkim miłych, dobrych, ciepłych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym 2021 roku.

P.S. Zespół Szlachetnej Paczki zaprasza nas do obejrzenia filmiku z Weekendu Cudów  - chwyta za serce !

Koordynator – p. Joanna Respondek

Drukuj

30.11.2020 R. PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO NIEPODLEGŁA

W ramach obchodów 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zespół społeczno-historyczny zorganizował konkurs pod hasłem Niepodległa. Przedsięwzięciem cieszyło się dużym zainteresowaniem. 

Jury w składzie A. Rudzka, B. Mrozowska, B. Papis i M. Muter wytypowały zwycięzców. 

I miejsce  Maja Sakowicz kl 1cfp

II miejsce ex aequo  Gabriela Sobków kl 1anp i Gabriela Szczepaniak kl. 2bp

III miejsce ex aequo  Julia Stalmach kl. 1 bmp i Linh Nguyen Dieu kl. 1anp

Gratulujemy!

Drukuj

Stypendia, które tworzą przyszłość Warszawy

Trwa kampania informacyjna prezentująca cele i potencjał stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II –  jednego z najstarszych samorządowych programów stypendialnych w Polsce. W ciągu 15 lat trwania programu m.st. Warszawa przyznało ponad 9000 stypendiów uczniom i studentom ze stołecznych szkół i uczelni. Bohaterami kampanii są obecni i byli laureaci stypendium. Ich historie pokazują, że poprzez udział w programie, młodzi otrzymują coś więcej, niż tylko wsparcie finansowe – mają szansę na rozwój indywidualnych pasji, działanie we wspólnocie i współtworzenie społeczności ludzi zaangażowanych w kształtowanie przyszłości Warszawy.

Celem stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II jest dobrze ukierunkowane wsparcie dla utalentowanej młodzieży uczącej się i studiującej w Warszawie, by bez przeszkód mogła rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Warunkiem ubiegania się o stypendium, poza pobieraniem nauki w Warszawie, jest uzyskanie odpowiedniej średniej ocen na koniec ostatniego roku szkolnego lub akademickiego oraz średni miesięczny dochód na jednego członka rodziny nie przekraczający określonej wysokości. W 2020 roku była to kwota 1700 zł netto na członka rodziny. Kluczowe jest też ponadprzeciętne zaangażowanie kandydatów w naukę, sport, sztukę lub działalność społeczną. Każdego roku nabór wniosków o stypendium prowadzony jest w dwóch etapach: pod koniec czerwca i w lipcu – dla uczniów oraz we wrześniu i na początku października – dla studentów.

Warszawa jest miastem hojnie wspierającym młodych i wrażliwym na ich potrzeby, od lat  bardzo świadomie i konsekwentnie stawiającym na młodych – mówi Ewa Malinowska – Grupińska, przewodnicząca Rady m.st. Warszawy. Dzięki stypendiom m.st. Warszawy pomagamy określać młodym cele i stymulujemy ich rozwój osobisty i zawodowy tak, by te cele były osiągalne i osiągane. Stypendia są nie tylko uhonorowaniem za dokonania, którymi zgłaszający mogą się wykazać mając 10, 15 czy 20 lat, ale pomagają również młodym określić, kim są i kim zamierzają być, otwierają im drzwi, by mogli sięgać po więcej.

Przewodnicząca Rady podkreśla, że w latach 2005-2020, dzięki środkom finansowym uchwalanym przez Radę Warszawy przyznano przeszło 9 000 stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Na ten cel miasto przekazało już niemal 39 mln zł. W tym roku szkolnym i akademickim stypendia przyznano ponad 250 osobom – mówi Ewa Malinowska – Grupińska i dodaje: wszystkim stypendystom i stypendystkom m.st. Warszawy im. Jana Pawła II życzę, by mieli szeroko rozpostarte skrzydła i by niosły ich one pozwalając sięgać coraz wyżej.

Kampania stypendialna pokazuje, że przyszłość Warszawy leży w rękach młodych ludzi, którzy, dzięki wsparciu Urzędu Miasta, mają szansę przygotować się do odpowiedzialnych zadań w przyszłości. Autorzy kampanii chcą zwrócić uwagę, że stypendia to nie tylko pomoc finansowa, ale także autorski program edukacyjny, który umożliwia jego uczestnikom wszechstronny rozwój, zapewnia możliwość realizowania własnych pomysłów, pobudza do podejmowania nowych wyzwań i stawiania sobie ambitnych celów oraz uczy funkcjonowania we wspólnocie.

Bohaterami kampanii jest pięć młodych osób, laureatów stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II: Nikodem – aktywista społeczny, autor wielu projektów realizowanych w ramach warszawskiego budżetu obywatelskiego; Nikola i Wiktoria – siostry, karateczki, medalistki Mistrzostw Polski; Karolina – dyrygentka chóralna i pianistka oraz dr n. med. Paweł Salwa, urolog, twórca Polskiego Centrum Urologii Robotycznej, jeden z czołowych operatorów robota da Vinci w Europie.

Więcej: https://www.centrumjp2.pl/stypendia/

Drukuj

30.11.2020 R. HISZPANIA ZAWSZE BLISKO NAS

30 listopada 2020 roku nasi uczniowie z klasy dwujęzycznej 1AH zbliżyli się do Hiszpanii i mieli przyjemność z korzystania z interaktywnej lekcji prowadzonej przez panią Letycję ze Escuela DICE z Salamanki. Zajęcia  odbyły się wykorzystaniu platformę ZOOM.

W czasie lekcji nasi uczniowie poprzez różnorodne edukacyjne ćwiczenia, między innymi przez poszukiwanie niejakiej Marii ;) , poznali nową formę gramatyczną - subjuntivo. „Misja” zakończyła się oczywiście, wielkim sukcesem J 

Mamy nadzieję, że wkrótce znowu będziemy mieli okazję uczestniczyć w podobnej lekcji, która wszystkim bardzo się podobała. 

Organizator: Freddy Araya Alpízar 

ESPAÑA SIEMPRE CERCA DE NOSOTROS

El día 30 de noviembre, nuestros estudiantes de la clase bilingue 1AH, se acercaron a España y tuvieron el gusto de disfrutar una

lección interactiva e instructiva ofrecida por la profesora Leticia de la Escuela DICE de Salamanca, a través de la plataforma ZOOM.

Durante la lección nuestros estudiantes, mediante diversos ejercicios educativos, entre ellos, el de encontrar ”a María”, conocieron una nueva forma

gramatical: el subjuntivo.  ”Misión” que terminó, por supuesto,  con gran éxito ; ) 

Esperamos muy pronto tener la ocasión de participar en una lección parecida a la que a todos nosotros nos ha gustado tanto. 

Organizador: Freddy Araya Alpízar

Drukuj

16.11.2020 R SZLACHETNEJ PACZKI CZAS SIĘ ZACZĄŁ !!!

 

W tym roku, będziemy chcieli sprawić radość samotnej, starszej Pani Marii.

 

Pani Maria (74 l.) zanim przeszła na emeryturę tworzyła pomoce naukowe oraz pracowała na stanowisku magazyniera. Przeżyła kilkanaście lat szczęśliwego małżeństwa. Kobieta nie ma żadnej bliskiej rodziny, dlatego po śmierci męża została całkowicie sama. Z racji wieku organizm Pani Marii odmawia posłuszeństwa. Zmaga się z wieloma chorobami. Jej emerytura jest przeznaczona głównie na leki i koszty związane z opłaceniem rachunków za dom. Po ich odliczeniu, na życie zostaje naprawdę niewiele.

 

Pani Maria jest człowiekiem o dobrym sercu. Bardzo lubi czuć się potrzebna, dlatego też z ogromną przyjemnością pomaga swoim sąsiadom, którzy zawsze mogą na nią liczyć. Jest niezwykle skromną osobą, od życia nie wymaga zbyt wiele i cieszy się z najmniejszych drobiazgów. Mimo tego, iż jest samotna i schorowana, stara się czerpać z życia jak najwięcej. Stale jest uśmiechnięta i zaraża innych swoim pozytywnym nastawieniem do życia.

 

Mamy nadzieję, że uda nam się sprawić Pani Marii choć trochę radości na Święta !

Drukuj

10.11.2020 R. OBÓZ KONCENTRACYJNY W VAIHINGEN/ENZ

W pierwszych dniach listopada przekazano naszej szkole broszury dotyczące obozu koncentracyjnego w Vaihingen/Enz. Prace nad nimi trwały prawie trzy lata i prowadzone były przez p. Romana Mikuckiego. W realizacji przedsięwzięcia wydatnie pomogło spotkanie , które odbyło się w XLVI LO w dniu 7 grudnia 2020 r. 

Koordynator konsultacji - M. Muter

Oboozvainhingen

 

Drukuj

06.11.2020 R. UPCYCLING NA LEKCJI PRZYRODY

Podczas  lekcji przyrody online, uczniowie naszej szkoły wykonywali rzeczy z odpadów, nadając im wyjątkową wartość oraz funkcjonalność. Była to też forma zabawy, która miała za zadanie pobudzić i rozwijać wyobraźnię oraz zdolności twórcze. Zachęcamy również innych uczniów do powtórnego wykorzystywania odpadów. Często z różnego rodzaju śmieci, mogą powstać przedmioty, aspirujące do miana sztuki użytkowej. Można przerobić słoiki w pojemniki na długopisy, plastikowe słomki na kolczyki, z guzików robić bransoletki itd.

Odpowiedzialna – p. Joanna Fidzińska

Poniżej link do prac uczniów:

Drukuj

15.10.2020r. - ŚWIĘTO DRZEWA

Z okazji Święta Drzewa uczniowie klasy 2c i klasy 2bp wybrali się na lekcje biologii w terenie. Klasa 2c miała za zadanie zaprezentowanie gatunków drzew rosnących na terenie naszej szkoły, natomiast klasa 2bp określała gatunki porostów. Uczniowie pracowali ze skalą porostową za pomocą której, poprzez obserwację typów plech porostów rosnących na korze drzew liściastych oceniali poziom zanieczyszczenia powietrza na naszym terenie.

Organizator- p. Joanna Fidzińska

Drukuj

14.10.2020 R. ŚLUBOWANIE W DOBIE PANDEMII

W środę 14.10.2020 r. odbyło się ślubowanie uczniów rozpoczynających naukę w XLVI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Czarnieckiego w Warszawie. Z powodu pandemii w uroczystości wzięły udział trzyosobowe delegacje klas zerowych i pierwszych, ich wychowawcy i dyrekcja. Młodzież wypowiadając rotę przysięgi symbolicznie została włączona do grona Czarniecczyków. Uroczystość miała podniosły charakter, m.in. dzięki zaangażowaniu szkolnego chóru, który oprócz hymnu państwowego wykonał „Gaude Mater Polonia” i „Gaudeamus igitur”. W przygotowanie oprawy muzycznej zaangażowały się absolwentki liceum Natalia Jaruzal i Aleksandra Kaczmarek, za co serdecznie im dziękujemy!!!

Po ślubowaniu wychowawcy spotkali się z wszystkimi uczniami w salach lekcyjnych i wręczyli im szkolne krawaty – symbol przynależności do grona Czarniecczyków. 

Drukuj

13.10.2020 R. WIZYTA AMBASADORA HISZPANII

We wtorek 13 pażdziernika 2020 roku mieliśmy zaszczyt gościc w murach naszej „Alma Mater” wyjątkowych gości. Odwiedzili nas przedstawiciele najwyższych władz Ambasady Hiszpanii oraz Dzielnicy Targówek: pan Ambasador Francisco Javier Sanabria Valderrama, pani Burmistrz Małgorzata Kwiatkowska,  pan Enrique Fraile Espías -Radca ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce oraz inni zaproszeni goście. 

Okolicznością spotkania było odsłonięcie tablicy informującej o fakcie dołączenia naszego liceum do programu Sekcji Dwujęzycznej przy Centrum Edukacji Ministerstwa Hiszpanii.

Uczniowie naszej szkoły uświetnili spotkanie profesjonalnymi występami artystycznymi. Wszyscy zgromadzeni gromkimi brawami nagradzali występy: Wiktorii Gryz z partnerem z klasy 2ah, uczniów klasy 1ah prezentujących taniec i piosenkę „Duele el corazon” oraz Martyny Laskowskiej z kl.2ah za recytację wiersza pt. „La palabra” Pabla Nerudy.

Wydarzenie zakończył występ klasy 1ah, której uczniowie wykonali po mistrzowsku taniec flamenco w choreografii Wiktorii Gryz i Wiktorii Dąbrowskiej z klasy 2ah. 

Drukuj

13.10.2020 R. ZAJĘCIA ONLINE „PRZY STOLE - O KULTURZE I HISTORII” REALIZOWANE PRZEZ MUZEUM PAŁACU Króla Jana III W WILANOWIE

Uczniowie klasy 1 cfp wraz z wychowawcą - Panią Katarzyną Suszek-Urbańską wzięli udział w muzealnych zajęciach online na żywo dla szkół, realizowanych przez Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (w ramach programu Kultura dostępna). 

Skorzystaliśmy z zajęć rekonstrukcyjnych „Przy stole - o kulturze i historii”. Dzięki nim mieliśmy okazję dowiedzieć się, jakie zasady panowały przy stole za czasów króla Jana III i które z nich przetrwały do dziś. Uzyskaliśmy również odpowiedzi na pytania odnośnie dobrych manier przy stole. Wszystko to przybliżyli nam doświadczeni edukatorzy w formie rozmowy, prezentacji, quizów i zagadek. 

Opiekun: p. Katarzyna Suszek-Urbańska

Drukuj

09.10.2020 R. „WARSZAWSKIE ŚWIĘTO DRZEWA – MILION DRZEW DLA WARSZAWY''

9 października 2020 r. w Służewskim Domu Kultury reprezentacja naszej szkoły odebrała sadzonki drzew w ramach akcji - „Warszawskie Święto Drzewa – Milion drzew dla Warszawy''. Akcja organizowana jest przez Miasto Stołeczne Warszawa oraz Klub Gaja. Otrzymane sadzonki posadzimy na terenie naszej szkoły oraz w ogrodach naszych uczniów.

 

Plakat „Jak posadzić drzewo?”: http://swietodrzewa.pl/wp-content/uploads/2020/10/Instrukcja-sadzenia-drzew_A3_druk.pdf

 

Koordynator akcji p. Joanna Fidzińska

Drukuj

02.10.2020 R. POLANA W OPALENIU - MUZEUM PALMIRY - IZABELIN C

W piątek klasa 1ANp miała przyjemność maszerować szlakiem Kampinoskiego Parku Narodowego z wychowawcą, p. M. Zającem oraz z p. dyrektorem M. Nocułą.

Z pewnością nacieszyli oko pięknymi widokami natury parku i widzianymi pomnikami. Klasa miała też okazję zwiedzić muzeum w Palmirach.

Była to okazja do zdobycia wiedzy historycznej ale też chwila zadumy o pamięci osób tam zamordowanych. Maszerując przez las, podziwialiśmy naszą mazowiecką przyrodę. Deszcz nie był przeszkodą w utrzymaniu dobrego nastroju, uczniowie świetnie się bawili śpiewając niemieckie piosenki i rozmawiając ze sobą. Nie zabrakło też możliwości poszerzenia wiedzy. Uczniowie mieli za zadanie powiedzieć parę zdań po niemiecku o Parku Kampinoskim, cmentarzu w Palmirach i o słynnej szarży Ułanów. Na zakończenie wszyscy wybrali się do pizzerii, gdzie zjedli smaczny posiłek w przytulnej restauracji. Młodzież skończyła wycieczkę z uśmiechem na twarzy, mimo bólu nóg, który był spowodowany długą i wyczerpującą wędrówką. Z pewnością będzie to miłe wspomnienie dla wszystkich uczestników.

Oliwia Przybysz, 1ANp

Drukuj

02-03.10.2020 R. PAMIEĆ W DOBIE PANDEMII

W wyniku akcji „Podziękowanie dla Uczestników Powstania Warszawskiego” zebraliśmy 393 zł i 26 gr!!! Za zebrane pieniądze zakupione zostały biało-czerwone bukiety kwiatów i kosze z wyrobami delikatesowymi. Akcja została sfinalizowana w rocznice zakończenia powstania. Kombatanci byli bardzo poruszeni Waszą postawa i z serca dziękują za pamięć.

Koordynator akcji - M. Muter

Drukuj

16.10.2020 r. - Transmisja online z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Przewodniczący Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy Michał Jamiński oraz Burmistrz Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy Małgorzata Kwiatkowska zapraszają na uroczystość z okazji

DNIA EDUKACJI NARODOWEJ 16 października 2020 roku godz. 17.30

Link do transmisji online:
http://3prodx.pl/targowek-edukacja/

W programie wydarzenia:

wręczenie nagród i gratulacji dyrektorom i nauczycielom

 

Transmisja nadawana będzie ze studia XIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk L. Lisa – Kuli w Warszawie

 

Banner DEN2020