• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

08.10.2014 R - PROJEKT PATRON 2.0

Warsztat 4

W środę 2 października 2014 r uczestniczyliśmy w kolejnych warsztatach w ramach projektu Patron 2.0. Uczestnicy warsztatów zastali podzieleni na cztery grupy. Jedna z grup zajęła się projektowaniem statuetki hetmana w trójwymiarze. Tymczasem na drugim piętrze uczniowie malowali kącik patrona. Powstała też profesjonalna mapa świata, na której będzie można zaznaczać podróże Czarnieckiego. Na zewnątrz natomiast trwały prace konstrukcyjne.
Wszyscy byli zaangażowani w tworzenie instalacji.

Opieka – p. Edyta Gałązka