• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

12.10.2014 R Z WIZYTĄ W AMBASADZIE HISZPANII

Z okazji Narodowego Święta Hiszpanii, obchodzonego 12 października, upamiętniającego dzień, w którym Krzysztof Kolumb przybył do Ameryki, w Ambasadzie Hiszpanii zorganizowano uroczyste obchody wspomnianego święta. Uroczystość odbyła się w piątek, 11 października, przybyło na nią wielu znakomitych gości. Jedna z naszych nauczycielek języka hiszpańskiego również miała okazję przebywać w tym doborowym towarzystwie. Podniosłą atmosferę święta, uprzyjemniała muzyka i hiszpańskie przysmaki, mi. in. hiszpańskie wędliny, sery, wina i oczywiście "paella".