• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

14.10.2014 - Z WIZYTĄ W LICEUM JOSE MARTI

W dniu święta Edukacji Narodowej (14 października) Liceum im. Jose Marti obchodziło 10- lecie sekcji dwujęzycznej. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym tak ważnym dniu dla naszych kolegów. Z przyjemnością wysłuchaliśmy programu, który poprowadzili uczniowie liceum. Cały program był przedstawiony w języku polskim oraz hiszpańskim (jak na sekcje dwujęzyczną przystało). Słuchaliśmy uważnie przeżyć i doświadczeń kolegów, aby móc również z podobnym powodzeniem dochować się "naszego hiszpańskiego dwujęzycznego dziecka". Nasza sekcja z końcem tego roku szkolnego osiągnie wiek 4 lat i mamy nadzieję, że będą to pierwsze z następnych 8, 16, ... lat działania w naszym liceum sekcji dwujęzycznej z językiem hiszpańskim. 

Przygotowała – p. Ewelina Pawlikowska