• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

15.10.2014 R. AKCJA „SZKOŁO, POMÓŻ I TY”

Po raz kolejny bierzemy udział w akcji „Szkoło, pomóż Ty”. 15 października, podczas zebrania z rodzicami uczennice klasy II b’ rozprowadzały cegiełki – pomoce naukowe. Tegoroczna akcja stawia za cel pomoc 17-letniemu Kamilowi Dominiak, który od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Każdego dnia stawia czoło nowym wyzwaniom, dlatego oprócz systematycznej rehabilitacji potrzebuje zakupu sprzętu do edukacji i obsługi komputera za pomocą ruchów gałek ocznych. Koszt ok. 22 000 zł przewyższa możliwości finansowe rodziny Kamila. Na ten szczytny cel uczennice zebrały 188,70 złotych.

Wszystkim, którzy wsparli akcję serdecznie dziękujemy!

(Dystrybucja cegiełek potrwa do końca roku szkolnego)

Szkolny koordynator akcji – p. Edyta Gałązka