• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

23.11.2015 MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY MUZEALNE

W dzisiejszych warsztatach  wzięła udział młodzież z klasy I b i I f. Przedmiotem pracy był: hełm z 1816 roku – kask ochronny saperów francuskich i polskich, napierśnik z 1830 r., hełm półsztywny oraz szyszak z 1529 roku. Uczniowie z zaangażowaniem pracowali nad wybranymi eksponatami, natomiast prowadzący zajęcia – p. Tomasz i p. Łukasz przytaczali różne ciekawostki historyczne, między innymi anegdoty o Księciu Konstantym.

Opieka: p. Edyta Gałązka