• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

25.11.2015 „KOLEJ NA PRAGĘ” – WARSZTATY PLENEROWE

Dnia 25 listopada uczniowie klasy II cf pod opieką p. Elizy Pawlak, oraz II d’- opieka p. Piotr Karczmarczyk, wzięli udział w kolejnym etapie projektu „Kolej na Pragę”. Tym razem były to warsztaty w terenie. Gmina Targówek wyznaczyła trzy miejsca, które mogłyby podlegać rewitalizacji: mural i podwórko przy ul. Radzymińskiej oraz plac ze starą studnią przy ul Wileńskiej. Miejsca te zostały wskazane uczniom przez osobę prowadzącą warsztaty, historyka sztuki – p. Annę Gola. Owocem  wyjścia ma być opracowanie przez grupy uczniów programów adaptacji zdegradowanych praskich obiektów. Najlepsze projekty będą zrealizowane w praktyce oraz  wydane na DVD.

Szkolny koordynator programu – p. Edyta Gałązka