• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

26.11.2015 R. KLASA I DWUJĘZYCZNA W BIBLIOTECE CERVANTESA

W dniu 26 listopada, kiedy nasi koledzy z klas trzecich zmagali się z próbnymi maturami, my zgłębialiśmy wiedzę w bibliotece Cervantesa. Najpierw zostaliśmy oprowadzeni po bibliotece, a następnie dostaliśmy zadania związane z odnalezieniem książek ukrytych w różnych działach. Dodatkową motywacją do pracy były nagrody w postaci toreb z logo biblioteki dla najszybszych. Gratulujemy zwycięzcom: Basi Deuszkiewicz, Natalce Juszyńskiej - Nycz oraz Kubie Wilczyńskiemu.

Patrycja Maliszewska 1AH, Magdalena Pawlikowska 2AH