• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

26-30.09.2016 R. STYPENDIUM W SALAMANCE - HISZPANIA

W tym roku stypendium w Salamance, Hiszpanii, nadawane przez Mester za pośrednictwem Ministerstwa Edukacji Hiszpanii w Warszawie zostało przydzielone nauczycielowi Freddy'emu Araya Alpízar, który nie tylko nabył nowe umiejętności dydaktyczne i pedagogiczne z użyciem nowoczesnych technologii stosowanych w lekcjach języka hiszpańskiego, ale także skorzystał z uroków pięknego i czarującego miasta. 
Teraz ma nadzieję, że Salamanka stanie się żywą i namacalną możliwością nauki języka hiszpańskiego, zwyczajów i kultury Hiszpanii dla wszystkich naszych uczniów.

 

BECAS EN SALAMANCA ESPAÑA

Este año la beca a Salamanca, España, ofrecida por Mester  a través de la Consejería de Educación de España en Varsovia fue otorgada al profesor Freddy  Araya Alpízar quién no solo adquirió nuevos conocimientos didácticos y pedagógicos con el uso de las nuevas tecnologías  aplicados a la clase de español, sino que, también disfrutó de la belleza y el encanto de esta maravillosa ciudad.

Ahora espera que Salamanca se convierta en una nueva opción viva, tangible del aprendizaje del idioma español, sus costumbres y cultura para todos nuestros estudiantes.