• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

16.11.2016 R. WARSZTATY W DZIALE AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

Uczniowie klasy 1b i 1c uczestniczyli w warsztatach doradztwa zawodowego w Dziale Aktywizacji Zawodowej przy ul. Wincentego. Młodzież zapoznała się z ofertami pracy dla młodocianych. Można było wypełnić ankietę i otrzymać kontakt do pracodawcy. Podczas warsztatów zostały przybliżone uczniom działania realizowane przez Młodzieżowe Centra Kariery, takie jak: pomoc w planowaniu kariery zawodowej, pośrednictwo pracy dla młodzieży, badanie preferencji i predyspozycji zawodowych, Giełdy Pracy. Otrzymaliśmy również zaproszenie na Targi Pracy, które odbędą się w Urzędzie Dzielnicy Targówek dnia 24 listopada. Dla uczniów była to ciekawa lekcja z zakresu doradztwa zawodowego i przedsiębiorczości.  

Opieka -  p. Edyta Gałązka