• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

18.11.2016 R. SZTAFETA POKOLEŃ WIDOWISKO SŁOWNO-MUZYCZNE W URZĘDZIE DZIELNICY TARGÓWEK

Dnia 18 listopada reprezentacja naszej szkoły – uczennice klasy 1b miały przyjemność uczestniczyć w widowisku słowno- muzycznym pt. „Sztafeta pokoleń”. Program przygotowali uczniowie Gimnazjum nr 145 im. Jana Pawła II pod kierunkiem Pani Agnieszki Drzewskiej i Pana Pawła Stachurskiego. Sztafeta Pokoleń organizowana jest przez Urząd Dzielnicy Targówek i Radę Kombatancką przy Burmistrzu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Ta patriotyczna uroczystość dostarczyła słuchaczom wielu wzruszeń i skłoniła nas wszystkich do refleksji. 

Opieka: p. Edyta Gałązka