• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

30.11.2016 R. KLASA IAH Z WIZYTĄ W INSTYTUCIE CERVANTESA

30 listopada zwiedziliśmy bibliotekę Instytutu Cervantesa. Nosi ona imię kubańskiego pisarza Guillermo Cabrera Infante. Po bibliotece oprowadzały nas: dyrektor Christi Cerda oraz Małgorzata Zaborowska – bibliotekarka. Opowiedziały nam o interesujących książkach i pisarzach. Pokazały nam także, jak możemy znaleźć potrzebne materiały. Następnie uczestniczyliśmy w zabawie: mieliśmy podzielić się na 3 grupy i odnaleźć konkretne książki oraz płyty przy pomocy katalogu internetowego. Na koniec otrzymaliśmy legitymacje i wypożyczyliśmy książki.