• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

10.12.2016 R. - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

10 grudnia w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ossowskiego 25 odbył się turniej siatkówki "Targówek 2016". Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie: Aleksandra Rowicka III bm, Karolina Goławska III bm, Łucja Magierowska II bm, Natalia Powierża I d, Katarzyna Rokicka I d, Natalia Osmulska I d. Po wyrównanej i zaciętej walce dziewczęta zajęły II miejsce.

Opiekun: p. R. Gołębiowska