• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

28.11.2016 R. MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY MUZEALNE

28 listopada w Młodzieżowych Zespołach Muzealnych uczestniczyli uczniowie klas 1b', 1c i 1f. Tematem dzisiejszych zajęć były pistolety z XVII i XVIII wieku. Jak zwykle spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a my z przyjemnością pracowaliśmy nad eksponatami i słuchaliśmy ciekawych opowieści historycznych w wykonaniu prowadzących warsztaty.

 

Opieka: p. Edyta Gałązka