• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

5.12.2016 R. KOLEJNE SPOTKANIE W MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO

W dzisiejszych zajęciach wzięli udział uczniowie klas I b, I b’ oraz I f. Tematem spotkania były szable, rapiery, pałasze z XVI/XVII oraz XIX wieku. Uczniowie, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w warsztatach poznali zasady pracy z eksponatami muzealnymi. Było to nasze ostatnie spotkanie muzealne w roku 2016. Na następnych warsztatach spotykamy się w styczniu 2017. Prowadzącym warsztaty – Panu Tomaszowi i Panu Łukaszowi dziękujemy za wielkie zaangażowanie w pracę z nami oraz życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Opieka: p. Edyta Gałązka