• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

13-19.12.2016 R. UCZNIOWIE W SĄDZIE

Grupa uczniów z klas trzecich wybrała się do siedziby Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi Południe przy ul. Terespolskiej 15A. W trakcie trzech wyjść mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu rozprawach w Wydziale Cywilnym i w Wydziale Karnym. Dla większości młodych ludzi to istotne doświadczenie, które pomoże im zbudować świadomość prawną.

Koordynator wyjść – p. B. Mrozowska