• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

14, 21.12.2016 R. BOŻONARODZENIOWY SPEKTAKL

Jak co roku pierwsza klasa o profilu teatralnym przygotowała przedstawienie z okazji świąt Bożego Narodzenia – zagrano 14.12 przed spotkaniem z rodzicami i ponownie, 21.12 - dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły. W tym roku szczególnie podkreślono dwujęzyczność klas oraz wielokulturowość poprzez opowieść o gwiazdkowych zwyczajach różnych stron świata. Bardzo dziękujemy nauczycielom, którzy włączyli się do wspólnej zabawy.

Opiekun – p. M. Wojciechowska