• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

20.01.2017 R. „AKADEMIA AKTYWNEGO VARSAVIANISTY” – UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD W CENTRUM KREATYWNOŚCI W WARSZAWIE

W październiku 2016 r. klasa 1b wzięła udział w projekcie „Akademia Aktywnego Varsavianisty” organizowanym przez Fundację Hereditas oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W dniu dzisiejszym uczniowie zaangażowani w projekt pod opieką pedagoga szkolnego p. Piotra Kamińskiego  udali się do  Centrum Kreatywności przy ul. Targowej, gdzie miała miejsce uroczystość wręczenia nagród.  Nasza koncepcja rewitalizacji Pragi, a dokładnie propozycje na  mural przy ul. Stalowej spotkały się z zainteresowaniem organizatorów . Wprawdzie nagrodę specjalną  otrzymali uczniowie  Gimnazjum nr 31, ale my również jesteśmy   zadowoleni z efektów swojej pracy, a także z nagród książkowych.

Szkolny koordynator – p. Edyta Gałązka