• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

8.02.2017 R. DZIEŃ HISZPAŃSKI

Dnia 8 lutego br. po raz drugi nasze liceum zorganizowało „Dzień Hiszpański”, podczas którego prezentujemy  wagę i popularność języka hiszpańskiego oraz kulturę Hiszpanii i pozostałych państw latyno-amerykańskich.

Mieliśmy wielki zaszczyt podjąć ambasadora Kolumbii panią Victorię González Ariza, attaché kulturalnego pana Libardo Ospina, doradcę technicznego ds. języka i literatury z Biura Radcy Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce  Juliána Espinosę Calabuiga, panią Paulinę Bojarską z CESLA oraz panią Magdalenę Siwecka wraz z jej grupą taneczną "Café Cortao”, którym wręczyliśmy dyplomy z podziękowaniami za ich bezinteresowną pomoc w nauczaniu języka hiszpańskiego i propagowaniu kultury hiszpańskiej i latynoamerykańskiej. 

Organizator:  Freddy Araya Alpizar

Współpraca: Zespół nauczycieli języka hiszpańskiego