• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

1.02.2017 R. WIZYTA W AMBASADZIE MEKSYKU

Dnia 1 lutego grupa 6 uczniów z klasy 2AAH, wraz z panem Freddy Antonio Araya Alpizar, wybrała się do Ambasady Meksyku. Celem wizyty było zgromadzenie materiałów i informacji do projektu "Kultura, tradycje, zwyczaje i święta w Meksyku" oraz do prezentacji podczas "Dnia hiszpańskiego" w naszym liceum. Uczniowie mieli możliwość przeprowadzenia rozmowy z attaché kulturalnym ambasady, panem Irwinem Salazar, który w miły i przystępny sposób dzielił się swoją wiedzą i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości uczniów.

Organizator wyjścia: p. Freddy Araya Alpizar