• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

30.01.2017 R. W CESLA

W poniedziałek 30 stycznia, dzięki inicjatywie pana Freddy Araya Alpizar, uczniowie klas dwujęzycznych 2AH, 2AAH i 3AAH zainaugurowali współpracę naszego liceum z Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego (CESLA), uczestnicząc w konferencji pt. "Aktualna sytuacja polityczna w Argentynie". Na konferencji swoje wystąpienia zaprezentowali prof. dr María De Moserrat Llairó z Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu w Buenos Aires,  ekonomista Miguel Francisco Gutiérrez z Colegio Nacional de Buenos Aires oraz  dr Pablo Alberto Bulcourf z Uniwersytetu w Buenos Aires. Spotkanie miało miejsce w sali Simóna Bolívara w CESLA. 
Po konferencji odbyła się dyskusja i wymiana opinii na temat bieżących problemów Argentyny, pod kierunkiem naszych prelegentów. Nasi uczniowie mieli wyjątkową okazję do pogłębienia swojej wiedzy oraz wymiany poglądów na temat sytuacji politycznej w Argentynie. 

Przygotował – p. Freddy Araya Alpizar