• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

25.01.2017 R. NA WIEJSKIEJ

Uczniowie klas drugich wybrali się z wizytą do Sejmu RP. Najpierw wysłuchali krótkiego wykładu na temat historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu, a potem zwiedzili budynki sejmowe: Salę Posiedzeń Sejmu, hall główny, Salę Kolumnową i Korytarz Marszałkowski. Jedna z klas miała również możliwość śledzić obrady Sejmu.

Koordynator wyjść: B. Mrozowska