• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

31.01.2017 R. ADWOKAT PRZYDAJE SIĘ W ŻYCIU

Klasy 3cf, 2c i 2f biorą udział w projekcie edukacyjnym ,,Adwokat przydaje się w życiu”, organizowanym przez Izbę Adwokacką w Warszawie.

Celem nadrzędnym projektu jest budowanie świadomości prawnej wśród młodych ludzi z uwzględnieniem ich praw i obowiązków, a także niebezpieczeństw na jakie narażona jest wchodząca w dorosłość młodzież.

Do tej pory odbyły się zajęcia w ramach dwóch bloków tematycznych: prawa karnego oraz prowadzenia działalności gospodarczej wraz z zagadnieniami podatkowo – ubezpieczeniowymi. Lekcje poprowadzili adwokaci Agnieszka Sepiło i Rafał Gutowski 

Opiekun projektu: B. Mrozowska