• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

17 – 25.01.2017 R. „AKADEMIA PRZEDSIEBIORCZOŚCI. JAK SKUTECZNIE ZAPLANOWAĆ ŻYCIE ZAWODOWE”

W dniach 17-25 stycznia klasy pierwsze, drugie i trzecie uczestniczyły w warsztatach doradztwa  zawodowego. Celem programu jest inspiracja młodzieży do realizacji własnych marzeń zawodowych i osobistego rozwoju. Podczas warsztatów uczniowie mieli możliwość rozwijania przedsiębiorczych postaw oraz świadomości biznesowej. Zdobywali również wiedzę na temat otaczającej nas rzeczywistości, perspektyw finansowych w branży reklamowej oraz uczyli się kompetencji miękkich. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Warsztaty prowadził dr Krzysztof  Woźniak – dyrektor Wyższej Szkoły Reklamy.

Szkolny koordynator: p. Edyta Gałązka