• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

20.03.2017R. MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY MUZEALNE

W dzisiejszych warsztatach w Muzeum Wojska Polskiego wzięli udział uczniowie klasy1bm i 1f. Tematem dzisiejszych zajęć była broń paradna.  Młodzież opisywała następujące eksponaty: halabardę z XVI wieku, broń partyzana z XVI wieku, miecz dwuręczny  z XVII/XVIII wieku oraz schwein chwert ( świński miecz) – broń myśliwską.  Na zdjęciach widzimy młodzież pracującą przy opisywaniu wymienionych powyżej eksponatów muzealnych.   

Opieka: p. Edyta Gałązka