• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

16-17.03.2017 R. MISTRZOSTWA DZIELNICY TARGÓWEK W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W dniach 16-17 marca 2017 roku dziewczęta naszej szkoły uczestniczyły w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej w rozgrywkach piłki siatkowej  o Mistrzostwo Dzielnicy Targówek. Po emocjonującej i zaciętej walce dziewcząt zajęły I miejsce.

Skład drużyny: Magierowska Łucja II bm, Stańczak Gabriela III b, Rowicka Aleksandra III bm, Duży Aleksandra III bm, Chmielewska Ewelina II bm, Dąbrowska Joanna II bm, Matyjasiak Karolina II bm, Wojda Weronika III bm, Powierża Natalia I d, Osmulska

Natalia I d, Strzałkowska Kinga III bm, Misztal Aleksandra II bm, Tomczak Karolina II bm.

Opiekunowie: R. Gołębiowska, M. Lengiewicz, A. Gągała.