• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

5.04.2017 R. DZIEŃ OTWARTY W CZARNIECKIM - PO HISZPAŃSKU

Dzień Otwarty w naszym LO, przygotowany przez grupy hiszpańskojęzyczne, zamienił się – a jakże – w prawdziwą fiestę. Dla odwiedzających nas gimnazjalistów była to nie tylko okazja do zdobycia informacji na temat klas dwujęzycznych, ale także do zatańczenia flamenco i posmakowania potraw hiszpańskich. Nasi goście obejrzeli także zdjęcia i filmy z lekcji hiszpańskiego oraz z naszych podróży do Hiszpanii.Wszyscy chętni mogli również wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z piękną tancerką flamenco i przystojnym toreadorem  – uczniami naszego liceum.