• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

11.04.2017 R. Misterium Wielkopostne

We wtorek 11 kwietnia kolejny raz w naszym liceum wystawiono Misterium Męki Pańskiej. Uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali, w postaci pantomimy, obraz współczesnego nastolatka narażonego na pokusy "cywilizacji śmierci". Lekarstwem na konformizm, samotność oraz płytką rozrywkę, jest Bóg bogaty w miłosierdzie. Pantomimie towarzyszył chór pod dyrygenturą Pani A. Drzewskiej. Za oprawę merytoryczną, scenariusz oraz dekorację sali odpowiedzialny był Zespół Katechetów pod przewodnictwem dr Hanny Zarzeckiej.