• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

I MARECKA KONFERENCJA EDUKACYJNA

W dniu 25 kwietnia uczniowie klas 1b, 1b` oraz 2b wzięli udział w I Mareckiej Konferencji Edukacyjnej organizowanej w Zespole Szkół nr 2 w Markach. Tematem wydarzenia był „Mózg w szkolnej ławce, czyli jak uczyć (się) w oparciu o wiedzę o mózgu”. Uczniowie mieli okazję wysłuchać prelekcji, podczas których dowiedzieli się czym zajmuję się neurobiologia i neuropsychologia, poznali budowę i strukturę mózgu oraz najnowsze badania naukowe dotyczące tej tematyki. Uzyskali wiedzę z zakresu neurodydaktyki, poznali techniki i metody pracy z dzieckiem w szkole i przedszkolu.

Współorganizatorem i prowadzącą Konferencji była nasza pani psycholog Karolina Bogdaniuk.

 

Poniżej zdjęcia i relacja filmowa z wydarzenia.

 

http://www.tubamarek.pl/video/kanaly/reporter/tK_za6R4ygs