• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

10.05.2017 R. WARSZTATY W DZIALE AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

To już kolejna  nasza wizyta w Dziale Aktywizacji Zawodowej przy ul. Wincentego.  Tym razem w warsztatach doradztwa zawodowego wzięły udział uczennice klasy 1anh . Młodzież zapoznała się z ofertami pracy np. hostessy, opiekunki osób starszych, statysty. W związku z nadchodzącymi wakacjami uczniowie chcieli znaleźć coś dla siebie.  Niektórzy poprosili o kontakt do pracodawcy. Uczniowie podczas zajęć przygotowywali się do skutecznego pozyskiwania zatrudnienia oraz dowiedzieli się gdzie i w jaki sposób uzyskać pomoc w planowanie kariery zawodowej.

Opieka : p. Edyta Gałązka