• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

24.05.2017 R. DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w programie „Dzień Przedsiębiorczości” organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. . Program został objęty honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  Andrzeja Dudy.  Tym razem uczniowie klasy 2d odbyli jednodniowe praktyki w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych przy ul. Podskarbińskiej w Warszawie. Dzięki życzliwości pracowników wymienionej placówki nasza młodzież miała możliwość przyjrzenia się na czym polega i jak wygląda praca w ZUS-ie na różnych stanowiskach. Każdy uczeń w tym dniu miał swojego konsultanta – opiekuna. Dzięki takiemu przedsięwzięciu młodzież miała możliwość skonfrontowania swoich wyobrażeń na temat danego zawodu z rzeczywistością. Dzień Przedsiębiorczości pomaga młodzieży w podejmowaniu  trafnych decyzji w planowaniu dalszej kariery edukacyjnej i zawodowej. Uczniowie wrócili z praktyk zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.  Dziękujemy pracownikom ZUS za umożliwienie naszym  uczniom odbycia praktyk  oraz za życzliwość i otwartość na młodzież.

Szkolny koordynator projektu – p. Edyta Gałązka