• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

14.03.2017R. OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH” – ETAP WOJEWÓDZKI

27 stycznia został rozstrzygnięty I etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Z naszej szkoły do II etapu zakwalifikowało się 3 uczniów z klasy I bm: Amanda Jastrzębska, Natalia Rek i Jan Wnuk. Etap wojewódzki odbył się 14 marca w Auli Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W czasie spotkania miało również miejsce przybliżenie projektu SGGW „Akademia przedsiębiorczości”.

Opiekun: p .Edyta Gałązka