• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

31.03.2017 R. POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

W piątek, 31 marca klasa 3AAH z profesorem Diony Chura Nuñez, zorganizowała ostatnie spotkanie klasowe w restauracji Pizza Hut. Zaaranżowanie tego spotkania umożliwiła kwota zebrana podczas Dnia Hiszpańskiego w ubiegłym roku. Dzięki wysiłku wszystkich klas hiszpańskich, w tym roku klasa maturalna 3AAH miała przyjemność pożegnania się z kolegami w miłej oraz radosnej atmosferze przy wspaniałym jedzeniu.

Magdalena Pawlikowska - 3AAH