• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

27.09.2017 R. WYCIECZKA DO JANOWCA I KAZIMIERZA DOLNEGO

Ten  piękny, słoneczny wrześniowy dzień  klasa 2 b i 2b’ spędziła na wycieczce szkolnej do Kazimierza Dolnego i Janowca. Zwiedziliśmy ruiny zamku, dworek oraz spichlerz w Janowcu, po czym udaliśmy się do Kazimierza Dolnego. Z historią miasta zapoznał nas przewodnik - spacerowaliśmy uliczkami Kazimierza  słuchając  ciekawych opowieści  historycznych oraz anegdot związanych z tym pięknym miejscem.  A niewątpliwie miejsce jest urokliwe, za czym przemawia zabytkowa architektura XVI i XVII wieku, średniowieczno-renesansowy układ urbanistyczny miasta oraz walory krajobrazowe Małopolskiego Przełomu Wisły. Jednym słowem niepowtarzalny, wspaniały klimat.  W związku z tym  zrozumiałym jest fakt, że opuszczaliśmy to miejsce z odrobiną żalu, że czas minął tak szybko i już pora wracać.  

Opieka: p. Anna Rudzka i p. Edyta Gałązka