• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

04.10.2017R. INAUGURACJA PROJEKTU „LEKCJE Z ZUS” W NASZEJ SZKOLE

Dnia 4 października w naszej szkole odbyła się uroczystość rozpoczynająca IV edycję projektu  „Lekcje z ZUS”. Zaproszeni goście, pan dyrektor, nauczyciel przedsiębiorczości oraz uczniowie uczestniczyli w części oficjalnej, po czym odbyła się lekcja otwarta w ramach projektu „ Lekcje z ZUS” z udziałem  klasy 1b. Podczas spotkania podkreślano, że wspomniany projekt oraz podobne przedsięwzięcia, które są wynikiem współpracy naszej szkoły z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych  pomagają młodzieży w podejmowaniu dalszych  decyzji edukacyjnych i zawodowych  oraz pozwalają świadomie wejść na rynek pracy. Projekt „Lekcje z ZUS” wieńczy olimpiada wiedzy  „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W ubiegłym roku szkolnym troje uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finału.  Edycja 2017/2018 olimpiady odbędzie się już 27 listopada. 

Zachęcamy uczniów do udziału w projekcie oraz  sprawdzenia swojej wiedzy o ubezpieczeniach społecznych w olimpiadzie.

Opiekun: p. Edyta Gałązka

https://biznes.newseria.pl/news/zus-chce-trafic-do,p976049374