• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

28.09.2017 R. INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE O MISTRZOSTWO DZIELNICY TARGÓWEK

W piękny słoneczny dzień, 28 września 2017 roku w Parku Bródnowskim w 40 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Dzielnicy Targówek. Najlepsze miejsca osiągnęli:

 

Kobiety 

1000m

II miejsce Angelika Żukowska 

 

2000m

I miejsce Monika Kos III bm

 

Mężczyźni

3000m 

II miejsce Michał Rostek II bm

III miejsce Mateusz Ałgustyniak III f

 

12 uczniów naszej szkoły: Angelicka Żukowska, Dominika Rudnik, Monika Kos III bm, Sara Sawicka, Aleksandra Kaczmarek I cf, Klaudia Komoniewska II bm, Dawid Sołtys II bm, Karim Tarraf I an, Michał Rostek II bm, Mateusz Augustyniak III f,Sebastian Nowiński III c, Adrian Krupiński II bm będzie reprezentować Dzielnicę Targówek w Finale LI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbędą się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego.

 

Opiekunowie; p. R. Gołębiowska, p. Ł. Murawski