• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

10.10.2017 R. WSPANIAŁY MURAL NA TARGÓWKU

Koncepcja na mural Julii Boraczewskiej  z klasy 2 b’ była najlepsza. Julia wygrała konkurs w ramach II edycji projektu „Targówek aktywny. Razem kreujemy rzeczywistość”. Pomysł na pracę  powstał w   oparciu o książkę  Antoine de Saint Exupery’ego „Mały Książę”. Mural mieści i się na ścianie kamienicy przy ul. Rajgrodzkiej 13, w pobliżu znanego muralu „ Człowieczy los’. 10 października  Julia złożyła swój podpis  na muralu oraz otrzymała dyplom i upominki od organizatorów konkursu– Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy oraz Fundacji ARTE. Uczennicy towarzyszyły koleżanki z klasy 2b’, które były również zaangażowane w projekt. Gratulujemy Julii sukcesu oraz życzymy wiele ciekawych  i twórczych pomysłów.

Opiekun: p. Edyta Gałązka