• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

13.10.2017 R. ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W piątek 13 października 2017 r. miało miejsce uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po złożeniu przysięgi na Sztandar 46. LO młodzież otrzymała symboliczny krawaty z logo szkoły jako znak włączenia do społeczności Czarniecczyków. W drugiej części uroczystości uczniowie przedstawili swoje klasy. Było poetycznie, dynamicznie, poważnie, śmiesznie, wybuchowo i teatralnie. Najlepiej zilustrują to załączone zdjęcia.