• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

13.10.2017 R. POMYSŁOWI I KREATYWNI W CZARNIECKIM

Uczniowie  klas pierwszych  wzięli udział w projekcie „Przedsiębiorcza młodzież” realizowanym w ramach programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”. Przygotowane projekty młodzieżowych innowacji  przesłaliśmy do Fundacji Dzieci i Młodzieży. Dwie prace zostały pozytywnie przyjęte przez komisję oceniającą. Oznacza to, że grupa uczennic z klasy 1ah i bm – autorki projektu „Słowo za słowo” oraz chłopcy z klasy 1cf i ich projekt „Składane krzesła” przeszli do drugiego etapu konkursu. Uczniowie otrzymali dofinansowanie na realizację swoich pomysłów, a następnie wezmą udział w finałowej prezentacji gotowych prototypów, która odbędzie się na przełomie listopada i grudnia. Tak więc uczniowie mają miesiąc na przygotowanie ciekawych modeli. Życzymy owocnej pracy oraz  powodzenia w finale!

Opieka: Edyta Gałązka