• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

23.10.2017 R. PIERWSZE MŁODZIEŻOWE ZESPOŁY MUZEALNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Uczniowie klasy 1b, 1bm oraz 1cf wzięli udział w warsztatach muzealnych w Muzeum Wojska Polskiego. Tematem zajęć były następujące eksponaty muzealne: pałasz pochodzący z Persji z XVIII , tasak z Niemiec – XVIII/ XIX wiek.; szpada, również pochodząca z Niemiec z XVIII wieku, szabla wschodnia – Persja lub Indie z XVIII wieku, szabla polska z XVIII/XIX wieku, którą Tadeusz Kościuszko otrzymał od Jerzego Waszyngtona. Uczniowie mieli niepowtarzalną szansę trzymać w ręku i opisywać eksponaty, które znajdują się w gablotach muzeum. Warsztaty prowadzili pracownicy muzeum – Pan Tomasz i Pan Łukasz.

Opieka – Edyta Gałązka