• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

24-25.10.2017 R. LEKCJE Z BANKIEM ZACHODNIM WBK

W naszej szkole miały miejsce lekcje z zakresu bankowości prowadzone przez pracownika Banku Zachodniego WBK. W zajęciach uczestniczyły klasy: 1bm, 1cf oraz 3d. Głównym celem spotkania było uświadomienie uczniom, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z usług bankowych. Młodzież chętnie zadawała pytania dotyczące produktów bankowych, jak również kwalifikacji i zakresu obowiązków pracowników banku na różnych stanowiskach. Była to ciekawa lekcja doradztwa zawodowego dla naszych uczniów, którzy za chwilę będą stawiali pierwsze kroki na rynku pracy.

Opieka - Edyta Gałązka