• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-cc copy
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

08.11.2017 R. WYSTAWA DARII PROCHACKIEJ

8 listopada uczniowie oraz rodzice przybyli na dzień otwarty mieli przyjemność oglądać wystawę rysunków Darii Prochackiej, uczennicy 1AH. Daria jest niezwykle utalentowaną artystką, tworzącą swoje dzieła na podstawie otaczającego ją świata. Większość rysunków to efekt jej ogromnej wyobraźni. Mamy nadzieję, że niebawem znowu zaprezentuje swoje małe cuda szerszej publiczności.