• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

27.10-16.11.2017 R. DPEE

I. Pokaz edukacyjny

Uczniowie klas I BM oraz II BM uczestniczyli w pokazach edukacyjnych o tematyce ekologicznej zorganizowanych w IMAX Sadyba w ramach realizacji Dzielnicowego Programu Edukacji Ekologicznej. Dnia 27.X.2017 r. kl. I BM pod opieką p .B. Mrozowskiej uczestniczyła w pokazie pt. „Pod taflą oceanu” dotyczącym funkcjonowania i zagrożeń ekosystemów wodnych. 20.X.2017 r.. kl. II BM pod opieką p. A .Dolińskiej realizowała zagadnienia dotyczące procesów bioróżnorodności ekosystemowej oraz gatunkowej przedstawione na przykładzie wybranych ekosystemów - pokaz „Galapagos. Cud natury”.

 

II. Warsztaty „SMOG” oraz „W zgodzie z naturą”

W ramach współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Targówek w związku z realizacją Programu Edukacji Ekologicznej zostały przeprowadzone przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” warsztaty. W warsztatach pt. ”Smog” uczestniczyli uczniowie kl. II B. Warsztaty odbyły się 10.XI.2017 r. Klasy I BM oraz II BM w dniu 16.XI.2017 uczestniczyły w warsztatach „W zgodzie z naturą”.

 

Koordynator DPEE – p. A. Dolińska