• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

23.11.2017 R. "SZTAFETA POKOLEŃ"

W dniu 23 listopada 2017 r.(czwartek) o godz. 11.00 młodzież naszej szkoły uczestniczyła w widowisku słowno-muzycznym pt.: "Sztafeta pokoleń” w wykonaniu młodzieży Szkoły Podstawowej nr 380 im. Jana Pawła II w Warszawie połączonym z rozstrzygnięciem Mazowieckiego Konkursu Historycznego „Historia i znaczenie Munduru Polskiego w XX w.” Wśród zwycięzców znalazły się dwie nasze uczennice – Klaudia Rokicka z kl. I AN i Julia Radomska z kl. I BM. Zwycięskie prace powstały pod opieką p. Małgorzaty Muter, nauczyciela historii. Gratulujemy!

Opieka – p. Monika Ząbecka