• glowna-covid-19
  • glowna-boiska
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

02.12.2017 R. TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ''TARGÓWEK 2017''

W dniu 2 grudnia w hali sportowe Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek odbył się Turniej  Piłki Siatkowej "Targówek 2017". Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Magierowska Łucja III bm, Powierża Natalia II d, Osmulska Natalia II d, Rokicka Katarzyna II d, Pac Zuzanna II d, Matyjasiak Karolina II b', Rowicka Aleksandra zajmując drugie miejsce.

Opiekun - R. Gołębiowska