• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

29.11.2017 R. SPOTKANIE Z SENATOREM MARKIEM BOROWSKIM.

Dnia 29 listopada klasa 1bm uczestniczyła w spotkaniu z senatorem Markiem Borowskim. Wykład dotyczył budżetu państwa, deficytu budżetowego oraz długu publicznego. Młodzież aktywnie uczestniczyła w spotkaniu zadając wiele trafnych i ciekawych pytań. Pan senator deklarował nas jeszcze odwiedzić. Tematyka następnego spotkania dotyczyłaby najważniejszego aktu prawnego jakim jest Konstytucja RP.

Opieka: Edyta Gałązka