• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

27.11.2017 R. OLIMPIADA „WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH”

Dnia 27 listopada w naszej szkole odbył się  pierwszy etap  Olimpiady – „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Olimpiada była poprzedzona projektem „ Lekcje z ZUS”. W Olimpiadzie wzięła udział młodzież klas pierwszych i drugich. Do drugiego etapu przeszli następujący uczniowie: Klaudia Sikora – klasa 1bm, Daria Ryndyk – klasa 1cf oraz Jan Wnuk – klasa 2 bm.

Gratulujemy!

Szkolny koordynator: Edyta Gałązka