• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

06.01.2018 R. ORSZAK TRZECH KRÓLI NA TARGÓWKU

Kolejny raz na Bródnie został zorganizowany Orszak Trzech Króli. Procesja rozpoczęła się o godz. 13 i przeszła trasą ulicy Wysockiego do Kościoła Matki Bożej Różańcowej. Oczywiście uczniów naszego liceum nie zabrakło. Chętnie służyliśmy pomocą w zorganizowaniu przedsięwzięcia. Uczniowie rozdawali korony oraz śpiewniki. Także aktynie tonowali zawołania: „Pokój i dobro- zachowaj w nas Panie”.

W Orszaku uczestniczyli nie tylko królowie i rodzina święta ale także szczudlacze, żołnierze różnych epok oraz wielu fantastycznie przebranych ludzi. Uroczystość przebiegła sprawnie i z wielkim zaangażowaniem tysięcy mieszkańców. Możemy być dumni z naszej dzielnicy, uczniów liceum Czarnieckiego oraz barwnego społeczeństwa gminy Targówek.

Koordynator – p. H. Zarzecka i E. Pawlak