• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

21.12.2017 R. DOROCZNY SPEKTAKL BOŻONARODZENIOWY

Jak co roku w naszej szkole odbył się spektakl z okazji zbliżających się świąt. Tradycyjnie już wzięli w nim udział uczniowie klas o profilu teatralnym pod opieką p. Małgorzaty Wojciechowskej oraz chór pod kierunkiem p. Agnieszki Drzewskiej, wsparty przez nią także cudowną grą na skrzypcach. Na pianinie oraz gitarze zagrał nasz uczeń – Aleks Janas, solowe partie wokalne wykonała Zuzia Kalicka. 

Młodzi aktorzy rozbawili do łez kolegów i grono pedagogiczne wesołymi przygodami zwierząt, które przemówiły ludzkim głosem w Noc Narodzenia – oprócz znajomego wołka i osiołka pojawiły się także kura, zebra, owieczki (w tym czarna!), gołębie czy nawet uciekające Mędrcom wielbłądy.

Bardzo cieszy nas niezwykle ciepły odbiór powtórki jasełek, przedstawionych specjalnie dla rodziców tuż przed spotkaniem kończącym pierwszy semestr (10.01).

Już czekamy na przyszłoroczne!

Opieka: p. Małgorzata Wojciechowska (WOK, warsztaty teatralne) i p. Agnieszka Drzewska (muzyka, chór)