• glowna-dzienotwarty
  • glowna-uw
  • glowna-aps
  • glowna-konkursambasada
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

20.12.2017 R. WARSZTATY W DZIALE AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

To już kolejne spotkanie naszych uczniów z doradcą zawodowym w Dziale Aktywizacji Zawodowej przy ul. Wincentego. Tematyka zajęć dotyczyła sytuacji na rynku pracy, planowania kariery zawodowej, pośrednictwa pracy dla młodzieży. Młodzież chętnie przeglądała oferty pracy dla młodocianych, tym bardziej, że zbliżają się ferie. Zainteresowani mogli otrzymać kontakt do konkretnego pracodawcy. Warsztaty odbyły się w ramach zajęć podstaw przedsiębiorczości. Dzięki współpracy naszej szkoły ze środowiskiem lokalnym młodzież może uczestniczyć w ciekawych zajęciach, które na pewno pomogą uczniom w planowaniu dalszej kariery edukacyjnej i zawodowej.

Opiekun: Edyta Gałązka